Vizyon/Misyon

MİSYON

Misyonumuz Türkiye'deki gıda sağlığı hizmetlerini en üst seviyeye ulaştırmak, tüm iş ortaklarımıza kaliteden asla ödün vermeden hijyenik ortamlarda hizmet sunmak ve bu süreçte çalışanları için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayarak onlara her yönde kendini geliştirme imkanı tanıyarak, dürüstlük prensibinden asla uzaklaşmadan gelişen Türkiye'ye ve Türk halkına olumlu yönde katkıda bulunmaktır.

VİZYON

İSTANBUL GIDA ve İhtiyaç Mad. Tic. Ltd. Şti. olarak amacımız, insan sağlığının korunmasına katkıda bulunmak ve Türk insanının layık olduğu sağlıklı yaşama kavuşmasında önemli bir rol oynamaktır.
Kar elde etmek amacını arka plana atarak daima en iyi hizmet ilkesiyle, hep daha ileriye giderek yurt içindeki deneyim ve kalteyle özdeşleşmiş ismimizi ve imajımızı, uluslararası pazarda kabul ettirerek, bir dünya markası olmaktır.
Sorumluluk ve maliyet bilinci gelişmiş tecrübeli, konusuna hakim, eğitimli, iletişimi ve motivasyonu yüksek iş gücümüzle yurdumuz ekonomisine katkıda bulunmaktır.
Firmalara özel çözümlerimizle, değerli iş ortaklarının beklentilerine tam cevap vererek, sektörde hijyene, çevreye, kaliteli ürünlere değer veren, duyarlı ve bilinçli bir tüketici kitlesinin oluşmasına, hatta bu kitlenin büyümesine ve de gelişmesine yardımcı olmaktır. Toplam kalite ilkelerimiz çerçevesi içerisinde, kaliteyi iş ortaklarımızın bir telefon kadar yakınlarına getirerek, kendilerinin kaliteye kolayca ulaşmasını sağlamaktır.