Firma Profili

İSTANBUL GIDA

Sektördeki 25 yılı aşkın deneyiminin yanı sıra, konularında uzman personeli, ISO, TSE ve HACCP belgeli geniş ürün yelpazesi ve hijyen koşullarına uygun şekilde dizayn edilmiş Destek Gıda ve İhtiyaç Tic.Ltd.Şti. 'Kaliteli Ürün - Kaliteli Hizmet' prensibinden ödün vermeksizin yoluna devam etmektedir.

Otel, gemi, hastane, okul, fast food, lokanta, kafe, büfe, pastane, ofis, yemekhane, catering firmaları, yemek fabrikaları, askeriye, ordu evleri, truzim tesisleri, kamu kurum ve kuruluşlarının her türlü tüketim ihtiyacını karşılayan şirketimiz, siz değerli iş ortaklarına dünya standartlarında en iyi hizmet verebilmek için sürekli olarak kendini geliştirmektedir.

Kurulduğu günden bu yana siz değerli iş ortaklarımıza vermiş olduğumuz hizmetimizdeki üstün kalite anlayışı, hemen her konuda bilinçlenmiş tüketici taleplerini en hijyenik, en kaliteli ürünlerle ve en gerçekçi fiyatlarla karşılama çabamız, bizleri gerek çalışanlarımıza, gerekse tesislerimize sürekli yatırımlar yapmaya zorunlu kılmaktadır. Bu düşünceden hareketle, en iyiyi, en kaliteyi, en sağlıklı şekilde ve de en gerçekçi fiyatlarla sizlere ulaştırmanın haklı kıvancını yaşamaktayız.